+420 720 115 467 marketing@aulix.cz

Inspirace v osvětlení

Inspirace pro jídelnuJídelna

Jídelna je místo, kde trávíme spoustu příjemného času. Je to místo, kde vrcholí každodenní kulinářské výtvory. Místo, kde každý den začíná skvělou snídaní a končí výbornou večeří.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro obývací pokojObývací pokoj

Obývací pokoj, to je středobod bytu nebo domu. Trávíme zde spoustu času, relaxujeme, hrajeme si s dětmi, pracujeme. Každá činnost vyžaduje specifické osvětlení.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro koupelnuKoupelna

Vstáváte ráno správnou nohou? S naším osvětlením do koupelny budete každé ráno svěží a večer zase příjemně naladění pro cestu do postele. To pravé osvětlení do koupelny je nejen efektní, ale i efektivní a bezpečné.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro kuchyniKuchyně

Nejen profesionální kuchaři, ale i laici potřebuji při přípravě kulinářských specialit či jen obyčejných svačin to správné osvětlení.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro ložniciLožnice

V ložnici strávíme spoustu času, nejenom při spánku, a tak i zde dobré světlo zlepšuje kvalitu života. Správné hlavní osvětlení je důležité například při oblékání, je důležité vyhnout se stínům a oslnění. Výklopná zápustná svítidla, lankové nebo kolejnicové systémy nabízejí flexibilitu a díky stmívání můžete vytvořit náladu, který se vám líbí. Efektivní je např. i nepřímé osvětlení. Stolní nebo nástěnná lampička je pak skvělým pomocníkem při čtení na lůžku, optimálně s otočným reflektorem s širokým úhlem záření.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro chodbuChodba

Na chodbě dochází k různým setkáním – někdy krátkým hektickým, jindy zas napínavým a dlouhým, například při vítání nebo loučení s hosty. A to jsou jistě dobré důvody pro dobré světlo!


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro schodištěSchodiště

Jestli se vaše schody stanou dětským hřištěm nebo místem častých nehod – to rozhodne právě osvětlení! Existuje mnoho sofistikovaných řešení osvětlení, díky nimž může být domácí schodiště bezpečným a atraktivním místem.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro venkovní osvětleníVenkovní osvětlení

Na domě, kolem domu, ale také na balkóně či terase - osvětlení zkrášluje domov, umožňuje lepší orientaci, prodlužuje západ slunce a nechává zapomenout během večerního příjemného posezení na chladné počasí.


Inspiraci najdete zde