Newsletter

Haló, haló, vyprodáváme vystavené vzorky ze studia za zvýhodněné ceny!Haló, haló, vyprodáváme vystavené vzorky ze studia za zvýhodněné ceny!

Světelná sezóna je v plném proudu, výrobci osvětlení přichází s novinkami, které chceme prezentovat i u nás, ale potřebujeme pro ně místo. Proto některé vystavené vzorky nyní vyprodáváme za velmi zvýhodněné ceny. Jsou ihned k odběru!


Více zde

Chytrá svítidla se snadným ovládáním! Chytrá svítidla se snadným ovládáním!

Škola opět začala, a tak mohou děti a studenti znovu nasávat vědomosti. Chytré a inteligentní ovšem nejsou jen živé bytosti, ale i naše svítidla. Navíc jejich ovládání zvládne i dítě. Přijďte si je k nám do studia vyzkoušet nebo si je objednejte na našem e-shopu, nyní se slevou 15% pro registrované zákazníky.


Více zde

Novinky z našeho světelného studia v prodeji i na e-shopu!Novinky z našeho světelného studia v prodeji i na e-shopu!

Neustále sledujeme nové trendy a v našem světelném studiu prezentujeme novinky v průběhu celého roku, abyste si mohli svítidla také osahat a vidět je v reálu. Pokud k nám cestu zrovna nemáte, přinášíme vám novinky také v našem e-shopu!


Více zde

Vybavujete právě koupelnu osvětlením? Tak zbystřete!Vybavujete právě koupelnu osvětlením? Tak zbystřete!

Výběr správných svítidel do koupelny nenechávejte náhodě. Do některých zón potřebujete svítidla s ochranou IP, naopak v některých částech koupelny můžete použít běžná interiérová svítidla. Zaměřte se také na teplotu chromatičnosti - na holení či líčení využijete studenou bílou barvu světla, pro relax ve vaně pak teplou žlutou.


Více zde

Výprodejová akce vrcholí, nezmeškejte ji!Výprodejová akce vrcholí, nezmeškejte ji!

Postupné uvolňování opatření kvůli COVID-19 zlepšuje náladu nás všech a my vám pro ještě větší radost přinášíme spoustu svítidel za skvělé ceny, které mohou být navíc u vás doma již zítra! Výprodej skladu je v plném proudu, ceny platí do vyprodání zásob.


Více zde

Májové dny zvou k venkovnímu posezení!Májové dny zvou k venkovnímu posezení!

První teplé dny a večery jsou tu a s nimi sezóna grilování a posezení na terase či zahradě. Ovšem soumrak přichází zatím nemilosrdně brzy a tak je zapotřebí se na něj připravit. S našimi svítidly si můžete užívat venkovní setkání s rodinou a přáteli klidně až do rána!


Více zde

Velikonoce jsou už za dveřmi!Velikonoce jsou už za dveřmi!

Ty letošní budou netradiční, ale věříme, že si je i tak užijeme v klidu rodinného kruhu a hlavně v pevném zdraví. Barevná vajíčka třeba letos vystřídají naše barevná svítidla, mrkněte na ně!


Více zde

Březen - měsíc knihy. Tak si na ně posviťte!Březen - měsíc knihy. Tak si na ně posviťte!

Nejen v tomto období, kdy je večer zapotřebí si zapnout ke čtení lampičku, ale i po celý rok Vám budou u knihy věrně sloužit naše stolní lampy a nástěnná svítidla. Které z nich bude svítit u vás?


Více zde

Kombinace svítidel a přírody je kouzelná!Kombinace svítidel a přírody je kouzelná!

Vytvořte si originální dekoraci pomocí osvětlení a pokojových rostlin. Díky svítidlům Urban Jungle a Neordic je to tak snadné! Kdo by nechtěl mít kousek přírody i doma?


Více zde

Kouzlo zimy umocní vhodná  svítidla!Kouzlo zimy umocní vhodná svítidla

Zahrada pokrytá sněhem a z bílé peřiny vykukují venkovní svítidla. Vytvořte si takovou romantickou atmosféru zimní zahrady i vy! Přinášíme pár typů pro inspiraci!


Více zde